Цинізм «95 кварталу» продовжується: «вибачаючись» перед Гонтаревою, назвали її «пресвятою погорілицею» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Цинізм «95 кварталу» продовжується: «вибачаючись» перед Гонтаревою, назвали її «пресвятою погорілицею»

Валерія Гонтарева назвала виступ «Кварталу» соромом і насміханням з людського горя.

Фото pravda.com.ua.

Цинізм «95 кварталу» продовжується: «вибачаючись» перед Гонтаревою, назвали її «пресвятою погорілицею»

Не мають нічого святого чи просто іншої віри?

«Вечірній квартал» присвятив черговий номер колишній очільниці Нацбанку Валерії Гонтаревій. На відео коміки у пісні «вибачаються» перед Гонтаревою. Про це інформує

.

«У жінки прошу пробачення, знову збудуєм дачу вам, гроші зберем на карточку, на «Дельта банку» карточку. Те, що лунала пісня ця, вибачте лисого глупця во ім’я сина і отця, пресвята погорілиця», – йдеться у пісні.

«У жінки прошу пробачення, знову збудуєм дачу вам, гроші зберем на карточку, на «Дельта банку» карточку. Те, що лунала пісня ця, вибачте лисого глупця во ім’я сина і отця, пресвята погорілиця».

Зі сцени актори передали ексочільниці НБУ «полум’яний привіт». Після чого Євген Кошовий, який і співав пісню, сказав, що «український політик повинен прожити своє життя так, щоб потім не соромно було дивитися в очі своїм колегам... в Лондоні».

Нове відео за цим посиланням –

.

Нагадаємо, у  жовтні у випуску шоу «Вечірній квартал» студії «Квартал 95» комік Євген Кошовий та жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої в пісні-пародії «Горіла хата».

Українському олігарху Ігорю Коломойському сподобався цей номер.

Натомість міністр культури Володимир Бородянський на своїй сторінці в Facebook написав, що йому соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.

П’ятий Президент Петро Порошенко заявив, що власники та менеджери «95-го Кварталу» та каналу «1+1» мали би вибачитися перед шанувальниками хору ім. Верьовки через в’їдливу пісню про пожежу в будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої.

Сама Гонтарева назвала виступ «Кварталу» соромом і насміханням з людського горя.

Валерія Гонтарева очолювала Нацбанк у 2016 році під час націоналізації ПриватБанку, яким володів Ігор Коломойський. Зараз вона живе і працює у Великій Британії.