Порошенко: «Резолюція Генасамблеї ООН вказує Росії на її місце – агресора та окупанта» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Порошенко: «Резолюція Генасамблеї ООН вказує Росії на її місце – агресора та окупанта»

ЄС.

Порошенко: «Резолюція Генасамблеї ООН вказує Росії на її місце – агресора та окупанта»

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко привітав ухвалення української резолюції Генеральної Асамблеї ООН про захист прав людини в Криму в умовах російської окупації

 Про це Порошенко написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Вітаю важливу перемогу української дипломатії в Генеральній Асамблеї ООН!

Щойно схвалена у Нью-Йорку оновлена резолюція ГА ООН про права людини в Криму вказує на справжнє місце Російської Федерації у системі світових відносин — на місце агресора та окупаційної влади. Ганебне звання для постійного члена Ради Безпеки ООН.

Вдячний всім нашим союзникам, які виступили співавторами та підтримали у пленарному залі цьогорічне рішення Генасамблеї.

Вдячний всім нашим союзникам, які виступили співавторами та підтримали у пленарному залі цьогорічне рішення Генасамблеї. Лише деокупація та повернення Україні всіх підступно окупованих Росією територій здатні припинити триваючі порушення прав людини російською окупаційною владою і повернути нормальне життя на вкрадені українські території», – переконаний Петро Порошенко.