Прикордонники виявили велику партію контрабандної червоної ікри (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Прикордонники виявили велику партію контрабандної червоної ікри (Фото)

З Росії намагалися переправити червону ікру.

Державна прикордонна служба України.

Прикордонники виявили велику партію контрабандної червоної ікри (Фото)

Контрабандисти переправили з Росії майже 700 кг червоної ікри

Прикордонний наряд затримав біля населеного пункту Борисівка трьох чоловіків без документів. Неподалік від місця затримання охоронці рубежу виявили місток з дерев’яних піддонів, який порушники проклали для незаконного переміщення товарів через контрольно-слідову смугу. Поряд з переправою лежали етикетки від червоної ікри.

Неподалік від місця затримання охоронці рубежу виявили місток з дерев’яних піддонів, який порушники проклали для незаконного переміщення товарів через контрольно-слідову смугу. Поряд з переправою лежали етикетки від червоної ікри. 

Під час пошукових заходів знайшли й саму ікру. Рибний продукт сумнівної якості та сумнівного походження був розфасований у 30 пластикових контейнерів. Загальна вага знайденого кав’яру склала 660 кг.

На трьох затриманих громадян України, жителів прикордоння, оформили адмінпротоколи. Тривають заходи із встановлення обставин правопорушення.

 
 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.