У Луцьку 25 дітей загиблих учасників АТО/ООС отримали подарунки до свят - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
У Луцьку 25 дітей загиблих учасників АТО/ООС отримали подарунки до свят

Ірина Чебелюк вручила дітям солодкі новорічні подарунки та пледи.

lutskrada.gov.ua

У Луцьку 25 дітей загиблих учасників АТО/ООС отримали подарунки до свят

Щороку дітей загиблих учасників АТО запрошують на зустріч з керівниками міста

Кожна така родина перебуває під соціальним патронажем міської ради. Особливі подарунки для дітей загиблих військовослужбовців підготували і цього року, інформує Луцька міська рада.

У Центральній бібліотеці для дітей відбулися традиційні «Різдвяні зустрічі», організовані управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках яких діти та дружини загиблих військовослужбовців зустрілися із заступником міського голови Іриною Чебелюк.

«Повсюди у повітрі витає дух нового року та Різдва. Приємно бачити, як ви змінилися та подорослішали за рік. Ми завжди будемо надавати вам допомогу і з турботою відноситися до ваших родин», - розпочинаючи зустріч, зазначила начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

Приємно бачити, як ви змінилися та подорослішали за рік. Ми завжди будемо надавати вам допомогу і з турботою відноситися до ваших родин. 

«Для мене період новорічно-різдвяних свят — дуже особливий. Період віри в чудеса, приємних очікувань та здійснення мрій. Сьогодні ми хочемо подарувати вам частинку свята, аби створити ауру свята. Давайте збережемо добро у наших душах, аби воно зігрівало нас увесь наступний рік. Бажаю вам Божого благословіння, тепла різдвяної зірки, миру та спокою, міцного здоров’я, здійснення заповітних мрій», - у вітальному слові наголосила заступник міського голови Ірина Чебелюк.


Кожна родина загиблого солдата перебуває під соціальним патронажем міської ради. 
 

Потому Ірина Чебелюк вручила дітям солодкі новорічні подарунки та пледи із логотипом «Луцьк- приємне відкриття».

До вітань долучилася завідувач Центральної бібліотеки для дітей Ніна Бочарова, запросила маленьких гостей відвідати «книжкові сніданки» та інші дитячі заходи, які проводяться у бібліотеці.

Також учасники зустрічі переглянули виставу про Святого Миколая, яку підготували працівники та юні читачі бібліотеки. А завершилася зустріч приємним чаюванням та дружніми бесідами.