У «Європейській Солідарності» назвали пріоритети роботи фракції у 2020 році - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
У «Європейській Солідарності» назвали пріоритети роботи фракції у 2020 році

Геращенко наголосила, що для «Європейської Солідарності» важливо зберегти і примножити довіру виборців.

ЄС

У «Європейській Солідарності» назвали пріоритети роботи фракції у 2020 році

Основні акценти – це захист національних інтересів і територіальної цілісності, інтеграція України з Європейським Союзом і відстоювання реформ з позиції конструктивної опозиції

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко у коментарі виданню «НВ».

«Наша політична сила зосереджена на захисті національних інтересів і територіальної цілісності України, наближенні українського законодавства до стандартів країн – членів ЄС і НАТО, посиленні української армії», – зазначила парламентар.

«Друге — зберегти розпочаті нашою командою реформи, зокрема в сфері сектора безпеки і оборони, децентралізації, медицини, екології, енергетики, дерегуляції», – підкреслила вона.

Наша політична сила зосереджена на захисті національних інтересів і територіальної цілісності України, наближенні українського законодавства до стандартів країн – членів ЄС і НАТО, посиленні української армії.

Ще один важливий пріоритет, зазначає Ірина Геращенко – «бути ефективною опозицією, яка контролює дії влади, будувати потужну правоцентристську партію, яка буде активно брати участь у місцевих виборах».

Джерело: Європейська Солідарність