В Англії собака-поводир допомагає своїй господарці-уболівальниці ходити на матчі улюбленої команди - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
В Англії собака-поводир допомагає своїй господарці-уболівальниці ходити на матчі улюбленої команди

Оце собака!

Фото: Gazeta.ua

В Англії собака-поводир допомагає своїй господарці-уболівальниці ходити на матчі улюбленої команди

Таку лапу просто гріх не потиснути...

Англійський футбольний клуб «Лідс» зняв сюжет, присвячений собаці-поводирю і її господині. Вболівальниця клубу Ніккі Аллан потрапила в аварію в 24 роки. Це назавжди змінило її життя: вона втратила зір. Однак товариш Ніккі змусив її не здаватися і продовжувати займатися звичними речами. Серед них були відвідини матчів «Лідса».

Ніккі вирішила повернутися на трибуни «Елланд Роуд». У цьому їй допомогла собака Рита, яку навчили в Уотфорді. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на «Трибуна».

Щоб дістатися до стадіону, я покладаюся тільки на неї. Це мій вид транспорту.

«Щоб дістатися до стадіону, я покладаюся тільки на неї. Це мій вид транспорту. Рита дуже любить ці походи. Вона впевнена в собі і вольова собака. З іншими вона може бути впертою, але зі мною - ніколи. Вона завжди робить те, про що я її прошу.

На стадіоні ми з Ритою знаходимося в зоні для інвалідів, і всі навколо доглядають за нею. Навколо величезний шум, але вона справляється. Коли натовп навколо зітхає, вона скиглить, коли радіє - гавкає», - розповідає вболівальниця «Лідса».

Риту вже знають всі стюарди, вони раді появі відданого друга. Зовсім недавно Ніккі сказали, що Рита скоро піде на пенсію. Коли це трапиться, Ніккі дадуть нову собаку, яку теж навчать ходити на футбол.