ФСБ Росії намагалася завербувати українського підприємця (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
ФСБ Росії намагалася завербувати українського підприємця (Відео)

А скільки ще наших співвітчизників погодилися на таку співпрацю?

slovoidilo.ua

ФСБ Росії намагалася завербувати українського підприємця (Відео)

Чоловіка затримали співробітники російської спецслужби під час перетину держкордону

Служба безпеки України викрила спробу вербування жителя Маріуполя співробітниками ФСБ Росії, повідомили на сторінці СБУ у Facebook, передає Lb.ua.

«Із застосуванням психологічного тиску його намагалися схилити до негласної співпраці для збору інформації про військовослужбовців ЗСУ та співробітників українських правоохоронних органів. При цьому співробітник ФСБ вимагав від українця гроші за нестворення штучних перешкод під час здійснення ним і його колегами підприємницької діяльності», - уточнили в СБУ.

У разі відмови cпівпрацювати чоловікові погрожували закрити в'їзд на територію Росії й унеможливити його зустрічі з близькими родичами, які там проживають.

У разі відмови йому погрожували закрити в'їзд на територію Росії й унеможливити його зустрічі з близькими родичами, які там проживають.

Нагадаємо, контррозвідники Служби безпеки встановили, що співробітники прикордонного управління ФСБ Росії в окупованому Криму примушують громадян України до «конфіденційного співробітництва».

Раніше СБУ заявила, що російські спецслужби намагаються вербувати українських військовослужбовців у соціальних мережах під виглядом охочих познайомитися жінок.