Рівненських спортсменів вчить американський тренер - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Рівненських спортсменів вчить американський тренер

У спортзалі рівненського НВК №19 він проводить тренування для гравчинь софтбольного клубу "Західний вогонь".

Відеокадр

Рівненських спортсменів вчить американський тренер

Ігрові комбінації, розташування на полі, кидки та інші базові навички під керівництвом американського тренера Вейна Гардовськи упродовж цього тижня відпрацьовуватимуть гравчині софтбольного клубу «Західний вогонь». До Рівного тренер коледжу з міста Елвін, що у штаті Техас, приїхав вчора, 1 січня. А вже сьогодні провів три тренування для рівненських софтболісток трьох вікових категорій. Від наймолодших – до гравчинь національної збірної.

Це Вейн Гардовськи. Тренер із коледжу АСС у місті Елвін, штат Техас. У спортзалі рівненського НВК №19 він проводить тренування для гравчинь софтбольного клубу «Західний вогонь». Семеро дівчат на майданчику також виступають за національну збірну України з софтболу, пише Рівне Чарівне.

Гравчиня «Західного вогню» та збірної України Юлія Міронова:

– Ми відпрацьовуємо тактичні вправи. Гру в захисті. Це дуже важливо. Деякі з цих вправ використовуються лише в США. Ми ще таких комбінацій не грали. Дуже цікаво перехопити такий досвід. Мені це більше цікаво, як тренеру, щоб потім передавати досвід молодшим дітям, яких я треную.

У спортзалі рівненського НВК №19 він проводить тренування для гравчинь софтбольного клубу «Західний вогонь».

До України Вейн Гардовськи приїхав після роботи зі збірною України у Х'юстоні. Там у листопаді минулого року українки, у тому числі й семеро представниць «Західного вогню», проводили тренувальний збір.

Тренер, м.Елвін (США) Вейн Гардовськи:

– Я люблю софтбол і дуже люблю працювати з дітьми. Найважливіше для мене – навчати гравців розуміти гру краще. Ми працюємо над фундаментальними, базовими навичками. Розташуванням на полі, комбінаціями, кидками. Це дуже важливо.

Головний тренер «Західного вогню» Володимир Судимак:

– Вони знають кожен крок. Куди бігти, як правильно тримати руки. Вже було два тренування. Ще будуть тренування з наймолодшими дівчатами у восьмій школі.

З вихованками «Західного вогню» у Рівному тренер зі Сполучених Штатів працюватиме до кінця тижня.