«Дає привід для оптимізму»: Маркевич зробив прогноз на виступ України на Євро-2020 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
«Дає привід для оптимізму»: Маркевич зробив прогноз на виступ України на Євро-2020

Маркевич вірить у збірну

фото: УАФ

«Дає привід для оптимізму»: Маркевич зробив прогноз на виступ України на Євро-2020

Відомий тренер вірить в команду Андрія Шевченка

Український тренер Мирон Маркевич висловив думку, що збірна України зможе вийти з групи на Євро-2020. Спеціаліста цитує прес-служба УАФ. «Перед відбором у мене був стриманий оптимізм, але команда Андрія Шевченка проявила себе у всій красі. Мало того, що наша збірна обійшла в турнірній таблиці чемпіонів Європи, португальців, так ще і всю дистанцію кваліфікації було пройдено без поразок. Молодці. Насамперед, хотілося б, щоб головна команда країни вдало виступила на чемпіонаті Європи. Гра «синьо-жовтих» дає привід для оптимізму. Команда у нас молода, навчена, мотивована, тому не буде нічого надприродного, якщо ми побачимо її серед восьми найкращих збірних континенту», - зазначив Маркевич.

Український тренер Мирон Маркевич висловив думку, що збірна України зможе вийти з групи на Євро-2020.

Також голова Комітету національних збірних УАФ заявив, що українці зможуть поборотися за перемогу проти кожного суперника в групі: «Звичайно, у Нідерландів дуже сильна збірна, з Рональдом Куманом команда значно додала. Але це футбол, і ми теж маємо право розраховувати на успіх, незважаючи на всі переваги господарів. Про Австрію зараз щось конкретне не скажу, але, враховуючи те, як наш суперник пройшов відбірковий турнір, вважаю, Україна, щонайменше, не поступається австрійцям». УНІАН раніше повідомляв про те, що Маркевич сподівається повернутися до тренерської роботи.