Тренерський штаб «Динамо» вшанував пам'ять Лобановського - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Тренерський штаб «Динамо» вшанував пам'ять Лобановського

Вадим Євтушенко та Олексій Михайличенко

фото: ФК Динамо

Тренерський штаб «Динамо» вшанував пам'ять Лобановського

6 січня тренер міг відсвяткувати 81-річчя

У понеділок, 6 січня, у 81-й день народження легендарного тренера київського «Динамо» Валерія Лобановського, до його могили прийшли близькі, а також динамівці різних поколінь - працівники, тренери та футболісти клубу.

У 81-й день народження легендарного тренера київського «Динамо» Валерія Лобановського, до його могили прийшли близькі, а також динамівці різних поколінь - працівники, тренери та футболісти клубу.

Зокрема, квіти на центральну алею Байкового кладовища принесли нинішній головний тренер команди Олексій Михайличенко та його помічник Вадим Євтушенко. Зустріч пам'яті тривала також біля монумента Лобановського біля входу на стадіон «Динамо». «Це людина, яка у свій час зробила величезний внесок у розвиток футболу як динамівського, так і вітчизняного. Він був на крок попереду у всіх відносинах. Вважаю, напрацювання Лобановського сьогодні дещо призабуті. Багато молодих вболівальників вважають, що це футбол минулого. Але я вважаю, що цей футбол актуальний сьогодні. Ми бачимо, що багато команд використовують напрацювання, які він робив ще в минулому столітті», - зазначив Євтушенко. Відео церемонії опублікував офіційний YouTube-канал «Динамо».