Очільник Луцька разом із лідерами місцевого самоврядування зробили важливу заяву - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84
Очільник Луцька разом із лідерами місцевого самоврядування зробили важливу заяву

Текст змін до Конституції зменшує фінансові гарантії місцевого самоврядування

Фото Руслана Канюки, «День»

Очільник Луцька разом із лідерами місцевого самоврядування зробили важливу заяву

Вона стосується змін до Конституції України

13 січня 2020 року, перед початком першого в новому році сесійного тижня у Верховній раді України, понад пів сотні голів обласних центрів, містечок, селищ чіл та об'єднаних територіальних громад спільно з експертами з питань місцевого самоврядування та децентралізації влади зробили спільну заяву щодо загроз, які містяться в проекті змін до Конституції України, і закликали Народних депутатів України не голосувати за нього, передає День.

Були вимушені вчергове звертатись... оскільки ключова вимога попередньої спільної заяви щодо необхідності публічного обговорення проекту змін до Конституції України зі спільним напрацюванням виваженої редакції законопроекту була проігнорована.

Підписанти спільної заяви взяли до відома той факт, що Офіс Президента врахував частину зауважень, на яких вони наголошували в аналітичній довідці, яка була додатком до першої спільної заяви, що випливає з доопрацьованого законопроекту «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади), який з'явився на сайті Верховної Ради України 27 грудня 2019 року.

Були вимушені вчергове звертатись до центральних органів виконавчої влади, оскільки ключова вимога попередньої спільної заяви щодо необхідності публічного обговорення проекту змін до Конституції України зі спільним напрацюванням виваженої редакції законопроекту була проігнорована.