180 тисяч електронних проїзних квитків купили лучани та гості міста - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
180 тисяч електронних проїзних квитків купили лучани та гості міста

Реформа транспортної галузі міста триває.

facebook.com/Григорій Недопад

180 тисяч електронних проїзних квитків купили лучани та гості міста

Вже зараз пасажири можуть відстежувати рух тролейбусів по всіх маршрутах, бачити, в якій точці знаходиться кожен тролейбус

Найближчим часом у мобільному додатку CITYCARD запрацює система моніторингу руху всього громадського транспорту Луцька, інформує заступник міського голови Луцька Григрій Недопад. 

За інформацією чиновника, здійснюється тестування системи моніторингу маршрутних автобусів. Робота досить тривала в часі, адже маємо чимало маршрутів та громадських зупинок, усі дані скрупульозно вносяться в систему. Однак вже найближчим часом пасажири зможуть в режимі реального часу відстежувати рух кожної міської маршрутки. Також буде запроваджено голосову озвучку зупинок як у тролейбусах, так і в маршрутках. У мобільному додатку вже можна переглядати баланс на картці, всю історію оплат за проїзд і поповнень.

Серед плюсів – не тільки зручність в оплаті, але і можливість для водіїв зосередитися виключно на дорозі та дотримуватися своєчасності руху.

«Станом на 13 січня у Луцьку видано більше 180 тис персоніфікованих і неперсоніфікованих електронних квитків разом із мобільним додатком. Попри усі складнощі система безготівкової оплати за проїзд у громадському транспорті впевнено адаптується до потреб Луцька і мешканці міста усвідомлено сприймають нововведення. А щодо тих несумлінних порушників установленого порядку, які продовжують оплачувати за проїзд готівкою, то все більше перевізників вводять систему контролю на своїх маршрутах і подібні порушення будуть каратися штрафами. Позитивна тенденція полягає у тому, що все більше лучан сумлінно ставляться до нових правил оплати за проїзд, розуміючи ряд переваг, які надає нова безготівкова система. Серед плюсів – не тільки зручність в оплаті, але і можливість для водіїв зосередитися виключно на дорозі та дотримуватися своєчасності руху» - зазначає Григорій Недопад.