Ратнівські рятувальники матимуть новенький пожежний спецавтомобіль - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Ратнівські рятувальники матимуть новенький пожежний спецавтомобіль

Автомобіль придбали за кошти Державного бюджету.

Волинська ОДА.

Ратнівські рятувальники матимуть новенький пожежний спецавтомобіль

Автомобіль та спеціальне рятувальне обладнання, придбане за кошти Державного бюджету України, отримали працівники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Волинській області, яка дислокується у селищі Ратне

Подарунок ратнівським рятувальникам передали посадовці райдержадміністрації 15 січня 2020 року.

Варто наголосити, що спецавтомобіль придбано за кошти Держбюджету. Загальна вартість придбаного автомобілю становить понад 4 мільйони гривень. Він укомплектований сучасним необхідним обладнанням та дасть можливість рятувальникам більш якісно й ефективно виконувати поставлені завдання не тільки при гасінні пожеж, а й при ліквідації надзвичайних ситуацій.

Окрім цього, ратнівські посадовці вручили особовому складу Ратнівської пожежної частини 8 апаратів на стисненому повітрі MSA Auer Air Go Fixразом із 32 індивідуальними панорамними масками.

Окрім цього, ратнівські посадовці вручили особовому складу Ратнівської пожежної частини 8 апаратів на стисненому повітрі MSA Auer Air Go Fixразом із 32 індивідуальними панорамними масками. Вартість одного апарата становить 40 тисяч гривень. Обладнання дасть змогу рятувальникам працювати та виконувати завдання з порятунку людей та гасіння пожеж в умовах сильної задимленості в не придатному для дихання середовищі.

Відділ внутрішньої, інформаційної політики та організаційної роботи апарату Ратнівської райдержадміністрації.

 

Джерело: Волинська ОДА.