Без даху над головою залишилася багатодітна сім’я - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Без даху над головою залишилася багатодітна сім’я

Через коротке замикання загорілася хата.

Фейсбук

Без даху над головою залишилася багатодітна сім’я

У Заболотті на Ратнівщині згоріла хата. У будинку розміром 10 на 10 метрів, в якому був проведений капітальний ремонт, жила родина з трьома малесенькими дітками: найстаршій лише 7 років, найменшенькій – другий рік

Загоряння сталося вже темної пори, майже о 18 годині. І хоча працювали рятувальники із Заболоттівської, Турської місцевих пожежних охорон та з Ратного, односельчани – вогонь зробив свою справу. А в хаті окрім багатодітної сім’ї Віталія та Алли Головій, проживала ще й сестра Віталія Олена.

Батьки господаря мешкають поряд – у літній кухні, в якій для всієї родини місця замало. Тож погорільці перебралася на тимчасове проживання до батьків Алли. Йде мова про відновлення житла, тобто, зведення його з нуля. А на це, зрозуміло, потрібні кошти.

Є сподівання, що вкотре оживе народне прислів’я: з миру по нитці, а голому – свита.

Тож насамперед на біду погорільців вже відгукнулася Заболоттівська селищна рада, односельчани. Є сподівання, що вкотре оживе народне прислів’я: з миру по нитці, а голому – свита.

Гроші можна переказати за реквізитами: Волинське ОУ АТ Ощадбанк МФО 303398, код отримувача 1983411396, картковий рахунок №UA283033980000026204500237494, отримувач Головій Володимир Пилипович.

Не будьмо байдужими, тим більше, у ці Новорічно-Різдвяні дні! Ратнівські пожежники встановили причину займання: коротке замикання електропроводки.

Джерело: Валентина БОРЗОВЕЦЬ