На Рівненщині перевірятимуть бензовози - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.65
На Рівненщині перевірятимуть бензовози

Хочуть перекрити постачання пально-мастильних матеріалів на «тіньові» заправки

Фото з відкритих джерел

На Рівненщині перевірятимуть бензовози

У рамках боротьби з нелегальними АЗС

Щоб недопустити ввезення необлікованого пального до регіону, на Рівненщині розпочнуть перевірку паливовозів на автошляхах області, інформує сайт Рівненської ОДА.

Це необхідно для того, щоб перекрити постачання паливо-мастильних матеріалів на «тіньові» заправки або ж їх продаж прямо з цистерни.

Таке рішення прийняв створений головою ОДА Віталієм Ковалем центр ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Рівненській області. Його чергове засідання відбулося під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка за участю представників Нафтогазової асоціації України, силових структур, ДФС, Держпраці у Рівненській області та інших.

Це необхідно для того, щоб перекрити постачання паливо-мастильних матеріалів на «тіньові» заправки або ж їх продаж прямо з цистерни.

Загалом нині в області припинили роботу 145 нелегальних АЗС, дві з них – цього тижня. Втім, є поодинокі випадки, коли автозаправки все ж таки знову відкриваються та продають нелегальне пальне, при чому навіть уночі.

«Аби оперативно реагувати на такі випадки, в області цілодобово працюють мобільні групи. Завдяки злагодженій роботі усіх служб вдалося позбутися беззаконня у сфері продажу паливо-мастильними матеріалами в області», - розповів перший заступник начальника ГУ ДФС у Рівненськіфй області Дмитро Головій.

Окрім того, обговорили питання щодо демонтажу органами місцевого самоврядування можливих місць незаконної торгівлі пальним.