На Волині в мікроавтобусі знайшли 30 тисяч контрафактних пачок сигарет (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
На Волині в мікроавтобусі знайшли 30 тисяч контрафактних пачок сигарет (відео)

Приблизна сума конфіскованого авто разом з товаром склала 1,5 млн грн.

Державна прикордонна служба.

На Волині в мікроавтобусі знайшли 30 тисяч контрафактних пачок сигарет (відео)

Нашпигований контрабандою «Фольксваген» зупинили в Ковелі

В ході реалізації оперативної інформації про можливе транспортування  підакцизних тютюнових виробів у прикордоння для подальшого незаконного їх переміщення до країн ЄС, спільною міжвідомчою групою у складі оперативних співробітників Луцького прикордонного загону, патрульної поліції міста Ковель та у тісній взаємодії з представниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області, із залученням військовослужбовців Держприкордонслужби «ДОЗОР», в місті Ковель було зупинено мікроавтобус марки «Фольксваген» під керуванням громадянина України.

Приблизна сума конфіскованого авто разом з товаром склала 1,5 млн грн.

В результаті огляду зупиненого правоохоронцями автомобіля, у багажному відділенні виявлено 60 ящиків (30 000 пачок) контрафактних сигарет. Співробітниками податкової міліції автомобіль та тютюнові вироби вилучено. Приблизна сума конфіскованого авто разом з товаром склала 1,5 млн грн.

 

 До ДФС направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтями 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» та 199 ККУ «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут… марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів».

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.