У Ковельській лікарні відкрили Центр ендоурології та відділення трансплантації (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.50 € 26.51
У Ковельській лікарні відкрили Центр ендоурології та відділення трансплантації (Фото)

Ковельська трансплантологія - гордість Волині.

Ковельська міська рада

У Ковельській лікарні відкрили Центр ендоурології та відділення трансплантації (Фото)

Тут провели капітальний ремонт. Роботи профінансовано з міського бюджету, а також використані власні кошти МТМО

У Ковельській лікарні після капітального ремонту відкрили Центр ендоурології та відділення трансплантації. 

 

 Тут повністю оновили палати, процедурні, кабінети медичного персоналу, коридор і ресепшин. Раніше хворі перебували у чотиримісних палатах, зараз їх зробили тримісними. З’явилась сучасна післяопераційна, а також палата для пацієнтів після трансплантації, яку обладнали окремою душовою.

 

 Головний лікар Олег Самчук розповів, що в лікарні ще залишилось відремонтувати травматологічне відділення, операційний блок, сходинки та ліфти, потому будуть працювати і над утепленням приміщень.

Він проанонсував, що найближчим часом у будівлі пологового будинку буде презентовано ще один поверх дитячої поліклініки.

 

 Оглянув модернізоване відділення міський голова Олег Кіндер. Він вкотре подякував керівнику та колективу за роботу. Олег Олексійович наголосив: «Багато змін впродовж останніх років відбулось в закладах МТМО.

А успіхи ковельських лікарів, особливо у сфері трансплантології, додають позитивного іміджу нашому місту.

Значні фінансові ресурси для цього спрямовувались з міського бюджету. Це реальні справи, які ми щоденно робимо для наших мешканців. А успіхи ковельських лікарів, особливо у сфері трансплантології, додають позитивного іміджу нашому місту. Горджусь і радію, коли бачу такі чудові результати».

 

 Олег Кіндер запевнив, що незважаючи на те, що є ще чимало важливих і дороговартісних проєктів на цей рік, міська влада і надалі буде підтримувати охорону здоров’я Ковеля.

В оновлених Центрі ендоурології та відділенні трансплантації облаштовано сім палат для пацієнтів, 15 ліжок — для стаціонарного лікування та 10 — з денним перебуванням.

 

 У коридорі - світлини людей, яким ковельські медики зробили пересадку нирок. Поки їх три, у майбутньому, сподіваються, фотогалерея стане значно більшою.

 

 Завідувач Центру ендоурології Роман Валецький не приховує своєї радості від зробленого: «Ми створили прекрасні умови для комфортного перебування пацієнтів у стаціонарі і це сприятиме їх швидшому одужанню. Також персонал має можливість працювати в приміщенні європейського рівня. Це стало можливим завдяки нашому головному лікареві Олегові Самчуку та постійній увазі керівництва міста до нашого лікувального закладу. Велика подяка їм від усього колективу».