На Волині вилучено контрафактного алкоголю та тютюну на суму понад 1,3 млн грн. (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.50 € 26.51
На Волині вилучено контрафактного алкоголю та тютюну на суму понад 1,3 млн грн. (Фото)

Волинь-нова

На Волині вилучено контрафактного алкоголю та тютюну на суму понад 1,3 млн грн. (Фото)

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області працівниками Головного управління ДФС в області викрито у Луцьку незаконне масове виробництво алкогольних напоїв, а також припинено збут незаконно ввезених на територію України тютюнових виробів

У ході огляду приміщення цеху в межах кримінального провадження, розпочатого за фактами незаконного виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту і збуту підакцизних товарів та незаконних дій з марками акцизного податку, загалом вилучено понад 600 літрів підготовлених до розливу спиртових сумішей, 52 ящики горілки різних найменувань з акцизними марками, які відрізняються від тих, що перебувають в законному обігу, обладнання для виготовлення і розливу алкоголю і 300 кілограмів контрафактного тютюну для куріння кальяну.

Вартість вилученого становить понад 1 млн 300 тис грн.

Вартість вилученого становить понад 1 млн 300 тис грн. Слідчими і прокурорами підготовлені клопотання до слідчого судді про накладення арешту на вилучені товари.

 

  Триває досудове розслідування. Вживаються заходи задля  встановлення осіб, причетних до незаконного промислу, та притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.

 

 Зауважимо, що за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 7 років.

Джерело: Наталка МУРАХЕВИЧ, прес-служба прокуратури області