Міністерка Новосад: «Я не зможу утримувати дитину на зарплату 36 тисяч гривень» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.44 € 26.43
Міністерка Новосад: «Я не зможу утримувати дитину на зарплату 36 тисяч гривень»

Як там кажуть росіяни: «Губа – не дурепа». Пані Новосад, а як люди з мінімальною зарплатою і дітьми у нас виживають?

Фото МінОсвіти.

Міністерка Новосад: «Я не зможу утримувати дитину на зарплату 36 тисяч гривень»

Отакої!

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад поскаржилася на «неконкурентну» зарплату в 36 тисяч гривень, на яку вона, якщо захоче дитину, не зможе її утримувати. Про це вона заявила в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

 «Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис. грн, це на 10 тис. грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти.

Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис. грн, це на 10 тис. грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти.

Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить...

Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось утримуватиме мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати».

Ще раніше міністр юстиції Денис Малюська казав, що його не влаштовує зарплата 17 тисяч гривень і він не виключає перехід на іншу роботу.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський пояснив прем’єр-міністру Олексію Гончаруку, які мають бути зарплати в міністрів і сказав, що доведеться прощатися з урядовцями, які хочуть більше.