Школярі та дошкільнята Прилуцького отримали подарунки від міської ради та благодійників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Школярі та дошкільнята Прилуцького отримали подарунки від міської ради та благодійників

Зима - пора добра.

Луцька міська рада

Школярі та дошкільнята Прилуцького отримали подарунки від міської ради та благодійників

Захід відбувся в рамках благодійної акції «З Різдвом у серці» спільно з ВОБФ «Дитяча місія. Україна»

Солодощі та подарунки отримали сьогодні учні 1-4 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Прилуцьке та вихованці Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 42 від міської ради та благодійників. Захід відбувся в рамках благодійної акції «З Різдвом у серці» спільно з ВОБФ «Дитяча місія. Україна». Участь у ній взяли заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради Ліна Галан, а також голова Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк. Благодійниця розповіла, що подарунки для своїх однолітків з України зібрали німецькі діти. Кожна коробка індивідуальна та призначена для хлопчиків та дівчаток різного віку.

На знак подяки прилуцькі дошкільнята привітали гостей віншуваннями та колядками.

Заступник міського голови Ірина Чебелюк привітала дітей та педагогів зі святами, що минули. «Ми одна велика громада, тому ми раді завітати до вас у гості, щоб подарувати частинку позитивних емоцій, нашої любові та доброти. Я вітаю кожного з вас зі святами та бажаю, щоб ви були здорові. Щоб у вас все складалося якнайкраще. Успіхів вам у навчанні, батьківської турботи, щастя та затишку», - звернулася вона до дітей.

Вчителям та вихователям Ірина Чебелюк побажала натхнення, адже їхня робота нелегка, надзвичайно цікава, емоційна та дуже потрібна: «Невичерпної енергії вам, нових досягнень та творчих здобутків».

На знак подяки прилуцькі дошкільнята привітали гостей віншуваннями та колядками.

Джерело: Луцька міська рада