Український плавець встановив світовий рекорд

Владислав Бухов зайняв друге місце в запливі

Instagram

Владислав Бухов став рекордсменом світу серед юніорів

Український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий рекорд серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм. На турнірі в Люксембурзі 17-річний українець подолав дистанцію за 23,14 секунд і фінішував другим. З цим результатом Бухов поліпшив юніорський рекорд, який раніше належав американцеві Майклу Ендрю (23,22 секунди). Першим у запливі став ще один українець - досвідчений Андрій Говоров, який показав час 23,07 секунди. Про це пише УНІАН.

Український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий рекорд серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Зазначимо, що Бухов є чемпіоном світу серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм. На турнірі в Люксембурзі українці завоювали п'ять медалей. Михайло Романчук став першим на дистанції 1500 метрів вільним стилем, Дар'я Зевіна виграла золото на дистанції 100 метрів на спині, а Ігор Трояновський - бронзу на дистанції 200 метрів. Раніше УНІАН також повідомляв про те, що український плавець став віце-чемпіоном міжнародного турніру у Китаї.