Українці – нація, яка пережила Голодомор, не може не відчувати біль Голокосту - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Українці – нація, яка пережила Голодомор, не може не відчувати біль Голокосту

Маємо об’єднати зусилля, щоб не допустити повторення трагедій, подібних Голокосту.

Фото із сторінки Петра Порошенка у Фейсбуці.

Українці – нація, яка пережила Голодомор, не може не відчувати біль Голокосту

Про це йдеться у дописі п’ятого президента України та лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка у Фейсбуці

«Сьогодні Україна разом з усім світом розділяє скорботу за жертвами Голокосту. Українці – нація, яка пережила Голодомор, не може не відчувати біль Голокосту. Ми пам’ятаємо трагедію Бабиного Яру. Ця рана ніколи не загоїться, - зазначає Петро Порошенко. - Близько півтора мільйона євреїв знищено нацистами на теренах теперішньої України. Це – чверть усіх жертв Голокосту, який є злочином супроти всього людства. 27 січня 1945 року бійці 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшої нацистської «фабрики смерті» – концтабору Аушвіц-Біркенау.

Петро Порошенко: Українці – нація, яка пережила Голодомор, не може не відчувати біль Голокосту.
Петро Порошенко: Українці – нація, яка пережила Голодомор, не може не відчувати біль Голокосту.

 

Близько півтора мільйона євреїв знищено нацистами на теренах теперішньої України. Це – чверть усіх жертв Голокосту, який є злочином супроти всього людства.

Засвоїти уроки історії – обов’язок сучасних політиків перед теперішнім і прийдешніми поколіннями. Маємо не лише пам’ятати про безневинні жертви минулого, але й об’єднати зусилля, щоб не допустити повторення трагедій, подібних Голокосту.

Схиляємо голови в пам’ять про безневинно закатованих жертв…».