Лабораторний центр МОЗ: виявлений у Києві коронавірус не той, що у Китаї - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Лабораторний центр МОЗ: виявлений у Києві коронавірус не той, що у Китаї

Водночас в установі закликали "не розводити паніку з приводу виділеного коронавірусу".

УНН

Лабораторний центр МОЗ: виявлений у Києві коронавірус не той, що у Китаї

Виявлений у столиці коронавірус - HKU1, що циркулює на території України десятиріччями, а не новий китайський коронавірус

Про це йдеться у повідомленні Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» у Facebook, передає УНН.

«За результатами досліджень 67 зразків, проведених методом ПЛР, отримано 12 позитивних результатів: грип А (H1N1) - 3, грип А нетипований – 1, грип В - 3, аденовірус - 2, бокавірус – 1, короновірус- 1 (не є новим китайським короновірусом) - 1 та риновірус - 1», - уточнили у лабцентрі МОЗ.

Водночас в установі закликали «не розводити паніку з приводу виділеного коронавірусу».

Водночас в установі закликали «не розводити паніку з приводу виділеного коронавірусу».

«Виділений нами коронавірус (HKU1) циркулює на території України десятиріччями та, як правило, викликає захворювання верхніх дихальних шляхів легкого або середнього ступеню тяжкості. Коронавірус китайського походження не виділявся!» - заявили у лабцентрі.

Раніше сьогодні у лабцентрі вказали, що у Києві зареєстровано випадок коронавірусу.

Як повідомляв УНН, кількість загиблих у результаті спалаху коронавірусу в Китаї в понеділок, 27 січня, зросла до 81. Загальна кількість підтверджених випадків захворювання у Китаї виросла приблизно до 2744.