«Звірили годинники»: Порошенко зустрівся у Європарламенті з «друзями України» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
«Звірили годинники»: Порошенко зустрівся у Європарламенті з «друзями України»

«Друзі України» - справжні, а не куплені.

ЄС.

«Звірили годинники»: Порошенко зустрівся у Європарламенті з «друзями України»

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зустрівся в Брюсселі з депутатським активом Групи дружби України в Європейському парламенті

Про це повідомляє пресслужба «Європейської солідарності».

Петро Порошенко наголосив на важливості збереження серед пріоритетів ЄП і ЄС питання підтримки боротьби України за відновлення суверенітету і територіальної цілісності. Напередодні п’ятої річниці Мінських домовленостей п’ятий Президент  запропонував ініціювати схвалення відповідної резолюції Європарламенту на підтримку України.

Петро Порошенко також закликав до збереження світової єдності і солідарності з Україною.

Водночас, занепокоєння депутатів Європейського парламенту викликали спроби української влади використати правосуддя проти своїх політичних опонентів. Вони також засудили призначення одним з керівників ДБР адвоката Януковича.

Висловлено серйозне занепокоєння у зв’язку зі спробами міжнародної реабілітації президента Росії без виконання Москвою її зобов’язань у рамках Мінського процесу, деокупації Донбасу, повернення Криму Україні та відновлення поваги до міжнародного права.

 

 Наголошено на необхідності продовження та посилення санкцій проти Москви як інструменту примусу до миру.

Депутати Європарламенту підкреслили свою тверду підтримку України як у справі зміцнення стійкості держави та протидії триваючій російській агресії, так і на шляху реформ та європейської інтеграції.

Водночас, занепокоєння депутатів Європейського парламенту викликали спроби української влади використати правосуддя проти своїх політичних опонентів. Вони також засудили призначення одним з керівників ДБР адвоката Януковича.

У цьому зв’язку наголошено на важливості для української влади відмовитися від спроб повернення до політично-вмотивованого правосуддя як у 2010-2013 рр.

Як завжди енергетична і неймовірно позитивна зустріч з Дональдом Туском.

Також Петро Порошенко мав зустріч з Головою Європейської народної партії Дональдом Туском. Про це йдеться на сторінці Порошенка у Фейсбуці:

«Як завжди енергетична і неймовірно позитивна зустріч з Дональдом Туском.

Під час розмови наголосили на важливості продовження політики санкцій ЄС щодо РФ за агресію проти України, систематичний зрив мирного процесу на Донбасі та анексію Криму.

Порошенко і Туск: той випадок, коли дружба і особиста, і міждержавна.
Порошенко і Туск: той випадок, коли дружба і особиста, і міждержавна. / Mikhail Palinchak

 Президент Європейської народної партії запевнив у твердій підтримці України і сказав, що для нашої країни важливо продовжувати євроінтеграційний рух і неухильно дотримуватися демократичних норм та принципів.

Дякую Дональду Туску за підтримку і пишаюся, що Україна має такого справжнього друга».