У Луцьку шукають охочих вхопити за хвіст біле щастя з чорним вухом (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У Луцьку шукають охочих вхопити за хвіст біле щастя з чорним вухом (фото)

"Гав-гав-привіт! Давай дружити!".

Фото: Оксана Мельничук

У Луцьку шукають охочих вхопити за хвіст біле щастя з чорним вухом (фото)

Відразу восьмеро приголомшливих цуценят шукають люблячих господарів

Лучанка Оксана Мельничук поширила у Facebook інформацію про вісьмох цуценят та їхню хвостату маму, які у своєму житті вже бачили і людську зраду, і людське благородство: 

«Всім привіт! Дуже потрібна ваша допомога у прилаштуванні 8 цуценят (7 хлопчиків та 1 дівчинка)! Ці малята справжня радість і шукають дім!

Осінню до нашого будинку (здається квартирантам) прибилася собака, а вже за декілька днів народила щеняток. Видно, що собака була домашня і швидше за все її викинули вагітною. Якби ми не лишили, то вони замерзли б на смерть.

Цуцики потішні та грайливі, у їжі не вибагливі та отримують потрібні вакцини.

Вони з самого народження живуть там. Зараз за ними наглядає і опікує квартирант, але окрім 8 цуценят та їхньої мами, він має власних собак.

У малечу він вклав багато свого часу та любові. Цуцики потішні та грайливі, у їжі не вибагливі та отримують потрібні вакцини.

Дуже любимо їх та переживаємо за їхню долю. Хочемо знайти хороших господарів. Віддамо лише люблячим та відповідальним людям. Кожен по своєму особливий», - пише Оксана Мельничук.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.