Волинські податківці закрили незаконну АЗС - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Волинські податківці закрили незаконну АЗС

Власникам «заправки» загрожує чималенький штраф.

Pixabay

Волинські податківці закрили незаконну АЗС

Співробітники податкової міліції Волині спільно з працівниками управління контролю за обігом підакцизних товарів Головного управління ДПС у Волинській області викрили підпільну АЗС в одному з населених пунктів Іваничівського району

Як встановили правоохоронці, автозаправна станція функціонувала без реєстрації у системі електронного адміністрування реалізації пального.

Вилучено понад 7 тонн пального та обладнання для його розливу.

За результатами проведення заходів з незаконного обігу вилучено понад 7 тонн пального та обладнання для його розливу. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 300 тисяч гривень, інформує Головне управління ДПС у Волинській області.

Відповідальність за таке порушення, передбачена ч.5 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), а саме накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією пального та обладнання. 

На даний час на правопорушника складено адміністративний протокол та збираються додаткові матеріали з метою скерування адміністративної справи до суду.