Адвокати Порошенка подають 14 позовів проти ДБР, Нацполіції, прокуратури та НАБУ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.67 € 33.67
Адвокати Порошенка подають 14 позовів проти ДБР, Нацполіції, прокуратури та НАБУ

Позови Порошенка грунтуються на Постанові Верховного Суду України, яким передбачена відповідальність держави за протиправну бездіяльність прокурора або слідчого.

УП.

Адвокати Порошенка подають 14 позовів проти ДБР, Нацполіції, прокуратури та НАБУ

Петро Порошенко подає 14 позовів про відшкодування моральної шкоди проти Державного бюро розслідувань, Національної поліції, прокуратури та Національного антикорупційного бюро. Про це повідомив адвокат п’ятого Президента Ігор Головань на своїй сторінці у мережі Facebook

Позови Порошенка грунтуються на Постанові Верховного Суду України, яким передбачена відповідальність держави за протиправну бездіяльність прокурора або слідчого, встановлену ухвалою слідчого судді. Головань нагадав, що політичні переслідування Петра Порошенка інспіровані за вказівкою з Офісу президента, і це зафіксовано на так званих «Плівках Труби». Адвокати Петра Порошенка звертались до правоохоронних органів із заявами щодо розслідувань фактів, оприлюднених у «плівках Труби», однак у ДБР, НАБУ, прокуратурі і Нацполіції проігнорували ці заяви. Бездіяльність правоохоронних органів була оскаржена в судовому порядку, і наразі вже є 14 ухвал.   

У зв’язку з інспірованим, як ми знаємо з опублікованих «Трубу прорвало» записів, посадовцями президентського офісу політичним переслідуванням Петра Порошенка слідчими суддями постановлено 14 ухвал  стосовно протиправної бездіяльності прокурорів і слідчих.

«У зв’язку з інспірованим, як ми знаємо з опублікованих «Трубу прорвало» записів, посадовцями президентського офісу політичним переслідуванням Петра Порошенка слідчими суддями постановлено 14 ухвал  стосовно протиправної бездіяльності прокурорів і слідчих.

Адвокат Ігор Головань.
Адвокат Ігор Головань.

 Зокрема, за скаргами адвокатів п’ятого Президента слідчими суддями встановлено факти протиправної бездіяльності: прокурорів – 4; слідчих Державного бюро розслідувань – 6; службових осіб Національного антикорупційного бюро – 2; слідчих Національної поліції – 2. Тому подаємо 14 позовів про відшкодування  моральної шкоди», – повідомляє Ігор Головань. Він наголосив, що це тільки початок.

Джерело: ЄС.