Дрібним ремонтом автошляху тут не обійдеться - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.67 € 33.67
Дрібним ремонтом  автошляху тут не обійдеться

Близько трьох місяців тому Любешівська селищна рада надавала роз’яснення щодо ситуації з дорожніми ремонтними роботами по зазначеній  дорозі.

Любешівська ОТГ

Дрібним ремонтом автошляху тут не обійдеться

Через поганий стан дорожнього покриття на дорозі 030958 /О030957/ - Судче - кордон Республіки Білорусь перестав курсувати автобус міжобласного автобусного маршруту Луцьк-Задовже до села Березна Воля Любешівського району та сЗадовже Рівненської області. Це спричинило підвищену соціальну напругу громади Березної Волі

Близько трьох місяців тому Любешівська селищна рада надавала роз’яснення щодо ситуації з дорожніми ремонтними роботами по зазначеній  дорозі. Питання й досі залишається відкритим та перебуває на контролі у Любешівській селищній раді.

Дорога 030958 /О030957/ - Судче - кордон Республіки Білорусь є дорогою загального користування обласного значення,  знаходиться на балансі Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації і відповідно фінансуються з обласного бюджету. Окрім того, зазначений об’єкт був включений в обласний план робіт з поточного дрібного ремонту доріг загального користування на 2019 рік. Департаментом було проведено відповідні тендерні процедури, але оскільки стан дорожнього полотна значно погіршився, то назріла проблема вибору іншої технології ремонту та додаткового фінансування, що й загальмувало ремонтні роботи по зазначеній дорозі. 

Близько трьох місяців тому Любешівська селищна рада надавала роз’яснення щодо ситуації з дорожніми ремонтними роботами по зазначеній  дорозі.

У свою чергу, аби вирішити дане питання селищний голова ще минулого року зустрічався з представниками відповідних обласних служб та  звертався до народних депутатів України. Робота в цьому напрямку продовжується й  у цьому році. Відтак, селищною радою було направлено відповідні листи до Міністерства інфраструктури України і  Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Наразі проведено планування узбіч на ділянці між селами Судче і Березна Воля. ДП «Волинський облавтодор», який обслуговує зазначену дорогу, оголосив тендер на закупівлю матеріалів, в тому числі і щебеню. Представник відділу технічного нагляду вищеназваного Департаменту Віталій Зіньков запевнив, що є домовленості з керівництвом ДП «Волинський облавтодор» про 200 т щебеню, яким мають підсипати проблемні місця.  Якщо говорити про ремонтні роботи, то дрібним ремонтом тут не обійтися, потрібно проводити капітальний ремонт.

Як повідомили в Департаменті, щось конкретне обіцяти ніхто поки що не береться, оскільки ще не прийнято обласний бюджет. Окрім того, проєкти, які були заплановані в минулому році, також повністю не реалізовані.

Джерело: сайт Любешівської ОТГ.