Підприємцям Центрального ринку Луцька пропонують демонтувати свої споруди добровільно - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Підприємцям Центрального ринку Луцька пропонують демонтувати свої споруди добровільно

Підприємців просять провести демонтажні роботи до 3 лютого.

Район.Луцьк

Підприємцям Центрального ринку Луцька пропонують демонтувати свої споруди добровільно

В іншому випадку їм загрожуватиме кримінал

У зв’язку з вилученням земельної ділянки на вул. Глушець, 1, що у м. Луцьку з постійного користування комунального підприємства «Луцькі ринки», відповідно до рішення від 29.01.2020 № 69/1, дія договорів оренди торгівельних місць, укладених з  підприємцями, які здійснють діяльність на вказаній земельній ділянці буде припинена 02.02.2020.

На виконання рішення Луцької міської ради просимо підприємців в добровільному порядку до 03.02.2020 демонтувати належні їм тимчасові споруди та інші конструкції.

Попереджаємо, що у разі невиконання рішення міської ради в добровільному порядку, споруди та конструкції класифікуються як самочинно розміщені, а використання земельної ділянки під ці споруди класифікується як самовільне зайняття/захоплення землі, що тягне за собою притягнення винних осіб до адміністративної та кримінальної відповідальності. У такому випадку демонтаж буде проведений департаментом муніципальної варти Луцької міської ради з подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж та зберігання майна за кошти осіб, що здійснили їх встановлення відповідно до Правил благоустрою міста Луцька.

Демонтаж буде здійснюватися департаментом муніципальної варти у присутності поліції.

Одночасно повідомляємо, що демонтаж буде здійснюватися департаментом муніципальної варти у присутності поліції. У разі виникнення опору законним вимогам поліції та порушенні громадського порядку, винні будуть притягнені до адміністративної та/або кримінальної відповідальності у передбаченому законом порядку.

 Відділ інформаційної роботи міської ради.

Джерело:  Відділ інформаційної роботи міської ради.