Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
У Луцьку батьки не пустили дітей на навчання. І причина – не карантин

У луцькій школі немає навчання.

Луцька ЗОШ №13.

У Луцьку батьки не пустили дітей на навчання. І причина – не карантин

Відсьогодні рішення не пускати дітей на навчання прийняли батьки учнів ЗОШ 13, що в обласному центрі. Причина — повне ігнорування владою проблем закладу

Школа потребує негайної добудови. Тут немає актової зали, спортзал 2 роки тому визнали аварійним і закрили. Їдальня – окремо від школи метрів за 200. Фізкультура проходить на вулиці навіть у грудні-січні. Вільного приміщення для таких занять всередині нема, діти і так вчаться у дві зміни. І це все відбувається в обласному центрі, який пишається своїми  рейтингами з благоустрою і виділяє десятки мільйонів гривень на бруківку та фонтани!

Цього року на засіданні бюджетної комісії міської ради питання фінансування добудови школи навіть не внесли до порядку денного. 

Наразі є розроблений проект на добудову, який мав вирішити ці проблеми. Але цього року на засіданні бюджетної комісії міської ради питання фінансування добудови школи навіть не внесли до порядку денного. Відписок від влади назбирався вже цілий стос, всі ігнорують питання, представники освітнього закладу були у всіх можливих інстанціях, фондах і т.д. Обіцянки начальника управління освіти Зіновії Лещенко сприяти добудові, які вона озвучувала колективу ЗОШ, досі лишаються обіцянками.

 Обіцянки начальника управління освіти Зіновії Лещенко сприяти добудові, які вона озвучувала колективу ЗОШ, досі лишаються обіцянками. 

 

Тому батьки не мають іншого виходу, як вдаватись до радикальних дій, бо письмові звернення нічого не дають. Вони не злісні порушники прав дитини, а елементарно турбуються про умови навчання, які ну просто не можуть бути такими.

Батьки не мають іншого виходу, як вдаватись до радикальних дій.

Представники школи наполегливо чекають пояснення від міської ради причини такого вибіркового ставлення до школи №13 і вимагають негайного включення питання про фінансування добудови у бюджет на 2020 рік.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.

Telegram Channel