З ветеранам АТО говорили про соцзахист, реабілітацію та працевлаштування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
З ветеранам АТО говорили про соцзахист, реабілітацію та працевлаштування

Для військовослужбовців важлива соціальна підтримка.

Нововолинська міська рада

З ветеранам АТО говорили про соцзахист, реабілітацію та працевлаштування

У Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості проведено інформаційну зустріч з учасниками бойових дій АТО/ООС з метою надання їм соціальних послуг

Директор Нововолинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Юлія Кравчук наголосила на важливості звернення учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей у центр для надання їм психологічної підтримки.

Учасники бойових дій АТО/ООС отримали інформаційні пам'ятки для вирішення проблемних питань.

Начальник відділу персоніфікованого обліку Валентина Бутеєць та головний спеціаліст відділу обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Юлія Ковтонюк надали роз'яснення щодо соціального захисту та прав учасників бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни. Зокрема, вели мову про пільги на житлово-комунальні послуги, забезпечення та оздоровлення санаторно-курортним лікуванням, проходження психологічної реабілітації, професійної та соціальної адаптації.

Заступник директора Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Олійник поінформувала про можливості працевлаштування.

Учасники бойових дій АТО/ООС отримали інформаційні пам'ятки для вирішення проблемних питань.

Джерело: Нововолинська міська рада