У Затурцях знають, як працювати з дітками з особливими освітніми потребами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У Затурцях знають, як працювати з дітками з особливими освітніми потребами

На семінарах педагоги підвищили свою кваліфікацію.

Інклюзивно-ресурсний центр Затурцівської СР/ФБ

У Затурцях знають, як працювати з дітками з особливими освітніми потребами

Проведено практичні семінари для вихователів

На заняттях педагогів на тему «Партнерська співпраця між закладами дошкільної освіти та ІРЦ» директор інформаційно-ресурсного Центру Тетяна Онищук ознайомила педагогів із структурою, основними завданнями, і принципами діяльності, інформує Інклюзивно-ресурсний центр Затурцівської сільської ради.

Із нормативно-правовою базою у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами ознайомив учитель-дефектолог Марцих М.В.

Практичний психолог Опейда Н.В. наголосила на важливості тісної співпраці та головних принципах в роботі з батьками таких дітей. 

Практичний психолог Опейда Н.В. наголосила на важливості тісної співпраці та головних принципах в роботі з батьками таких дітей. Віннік Т.І. висвітлила питання «Діти з особливими освітніми потребами. Раннє виявлення дітей з ООП в ЗДО». Про важливість розвитку дрібної моторики дітей дошкільного віку розповіла вчитель-реабілітолог Німчук О.М.