Взялись за начальника, який дозволив самовільно добувати торф на Маневиччині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Взялись за начальника, який дозволив самовільно добувати торф на Маневиччині

Унаслідок самовільного видобування торфу за межами ліцензійної площі державі завдано збитків на суму понад 1,9 млн грн.

Фото Youtube.com.

Взялись за начальника, який дозволив самовільно добувати торф на Маневиччині

Посадовця державного підприємства на Волині судитимуть за службову недбалість, через яку державі завдано збитків на майже 2 млн грн

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам, посадовцем філіалу державного підприємства «Волиньторф».

Начальник однієї з сировинних баз Маневицького торфозаводу Філіалу ДП «Волиньторф» упродовж травня-вересня 2018 року допустив видобуток підпорядкованими йому працівниками корисних копалин загальнодержавного значення з родовища «Вутишно» поблизу села Довжиця Маневицького району Волинської області на земельних ділянках, які знаходяться за межами спеціального дозволу (ліцензії) на користування надрами. Унаслідок самовільного видобування торфу за межами ліцензійної площі державі завдано збитків на суму понад 1,9 млн грн.

Начальник однієї з сировинних баз Маневицького торфозаводу Філіалу ДП «Волиньторф» упродовж травня-вересня 2018 року допустив видобуток підпорядкованими йому працівниками корисних копалин загальнодержавного значення з родовища «Вутишно» поблизу села Довжиця Маневицького району Волинської області.

Посадовця обвинувачують у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 367 КК України).

До слова, за вчинення службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки, Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора області