У лютому Луцьк підпише контракт на постачання 30 тролейбусів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
У лютому Луцьк підпише контракт на постачання 30 тролейбусів

Поставка тролейбусів відбудеться п’ятьма частинами по шість машин кожна. 

Район.Луцьк

У лютому Луцьк підпише контракт на постачання 30 тролейбусів

На це місто виділило у 2020 році понад 17 мільйонів гривень

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради у відповідь на інформацію одного з місцевих  інтернет-видань, яке поширило інформацію, що у 2020 році не передбачені кошти на купівлю нових тролейбусів, яку озвучив член виконавчого комітету Михайло Щур.

 Ця інформація є недостовірною, зазначають у Департаменті економічної політики міської ради і пояснюють:

На цей час реалізація першої частини субпроекту (а саме, закупівля рухомого складу) на стадії завершення.

«Зауважимо, що Луцька міська рада спільно з Європейським інвестиційним банком та Міністерством інфраструктури України в рамках проєкту «Міський громадський транспорт України» працює над впровадженням субпроекту «Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька Волинської області», яким передбачено придбання 30 нових тролейбусів, а також прокладання відрізку тролейбусної лінії, що сполучить мікрорайон ЛПЗ та вулицю Львівську.

На цей час реалізація першої частини субпроекту (а саме, закупівля рухомого складу) на стадії завершення.

У рамках міжнародної закупівлі №2019/S 113-276199 від 14.06.2019 «Поставка 30 нових 12-метрових низькопідлогових тролейбусів, включаючи набір запасних частин та витратних матеріалів, набір обладнання та інструментів для обслуговування, ремонту та супутніх послуг» 02.09.2019 відбулось відкриття пропозицій. Дві компанії взяли участь у тендері. Це Консорціума ВАТ «Керуюча компанія холдингу «Белкоммунмаш» і ТОВ «БКМ-Україна» та Дочірнього підприємства «Автоскладальний завод №1» Публічного акціонерного товариства Автомобільна компанія «Богдан Моторс».

На цей час триває процедура оцінки тендерних пропозицій та процес визначення переможця.

Згідно оновлених Плану закупівлі та Фінансового плану підпроєкту «Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька Волинської області» від 30.01.2020, підписання контракту на поставку рухомого складу заплановане на 24 лютого 2020 року.

Підписання контракту на поставку рухомого складу заплановане на 24 лютого 2020 року.

Сама ж поставка тролейбусів відбудеться п’ятьма частинами по шість тролейбусів кожна. 

Варто зазначити, що в бюджеті Луцької міської територіальної громади на 2020 рік закладено кошти на співфінансування підпроєкту «Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька Волинської області» в сумі 17 316 тис. грн. Таке співфінансування також передбачене «Програмою розвитку Луцького підприємства електротранспорту на 2016-2020 роки» (рішення Луцької міської ради від 30.06.2016 №10/7 зі змінами).

До слова, член виконкому Михайло Щур підтримав «Програму розвитку Луцького підприємства електротранспорту на 2016-2020 роки», як і бюджет Луцької територіальної громади на поточний рік, в якому ця сума передбачена».

 

Джерело: Луцька міська рада.