«Грейдери пустили на людей» – підприємці про конфлікт на Старому ринку (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
«Грейдери пустили на людей» – підприємці про конфлікт на Старому ринку (Фото)

За інформацією очевидців, мінімум шестеро людей отримали травми.

Волинь-нова

«Грейдери пустили на людей» – підприємці про конфлікт на Старому ринку (Фото)

Близько 22:30 група осіб у балаклавах зі спецтехнікою намагалася демонтувати торгові контейнери

Підприємці, які чергували на ринку, спробували перешкодити муніципалам. У сутичках декілька людей отримали травми. Декого забрала «швидка».

Для знесення торгових рядів планувалося використати три грейдери. Присутні бізнесмени кажуть, що техніка не з Луцька. Після протистояння муніципали втекли, на ринку залишилася одна спецмашина.

Як розповіла підприємець Галина Зеленська, невідомі, які прийшли зносити ринок, жодних посвідчень не показали і «грейдерами їхали на людей». 

Місцевий продаваць Василь Семенюк стверджує, що патрульна поліція, що чергувала на місці події, в конфлікт не втручалася. 

За інформацією очевидців, мінімум шестеро людей отримали травми.
 

Деякі контейнери муніципалам вдалося знищити, у чому міг переконатися і голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. Чиновник прибув на ринок після сутичок. Він заявив, що нічого не знав про демонтаж, бо нещодавно повернувся із Києва.

Також на місці конфлікту був присутній керівник ГУ Нацполіції в області Петро Шпига. Підприємці вимагали його відставки.