За торгівлю контрафактним спиртним волинянин сплатить 85 тисяч гривень штрафу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
За торгівлю контрафактним спиртним волинянин сплатить 85 тисяч гривень штрафу

unn.com.ua

За торгівлю контрафактним спиртним волинянин сплатить 85 тисяч гривень штрафу

Чоловік підторговував контрафактною горілкою з власного авто, припаркованого поблизу парку імені Лесі Українки у Луцьку

Прокурори галузевого відділу прокуратури області підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про незаконне придбання, транспортування, зберігання з метою збуту та збут лучанином фальсифікованого алкоголю.

У травні-червні 2019 року чоловік підторговував контрафактною горілкою з власного авто, припаркованого поблизу парку імені Лесі Українки у Луцьку.

Під час обшуку автомобіля 5 червня 2019 року працівники податкової поліції вилучили у нього незаконно виготовлене спиртне та готівкові кошти, одержані від його збуту.

Під час обшуку автомобіля 5 червня 2019 року працівники податкової поліції вилучили у нього незаконно виготовлене спиртне та готівкові кошти.

Суд визнав чоловіка, який щиро розкаявся у скоєному, винним у незаконному придбанні, зберіганні, транспортуванні з метою збуту і збуті незаконно виготовлених підакцизних товарів та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 тисяч гривень). Контрафактну горілку знищено.

Прокурори наполягали ще і на застосуванні судом спецконфіскації до транспортного засобу, яким здійснювалось транспортування та з якого реалізовувалась незаконно виготовлена підакцизна продукція, проте суд відмовив.

Прокурори домагатимуться застосування спецконфіскації, оскаржуючи вирок суду в апеляційному порядку.

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора області