У Луцьку вже думають,як відзначити 600-у річницю з’їзду європейських монархів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
У Луцьку вже думають,як відзначити  600-у річницю з’їзду європейських монархів

Місто має 10 років, щоб підготуватись до ювілею.

Луцька міська рада.

У Луцьку вже думають,як відзначити 600-у річницю з’їзду європейських монархів

У конференц-залі Центру надання адміністративних послуг відбулось засідання організаційного комітету з метою підведення підсумків відзначення 590-ї річниці з’їзду європейських монархів у Луцьку та початком роботи над концепцією відзначення його 600-ої річниці

 Сюди завітали начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська, начальник відділу охорони культурної спадщини Олександр Котис, начальник управління міжнародного співробітництва та проєктної діяльності Вікторія Гомонець, представники виконавчих органів Луцької міської ради, провідний науковий співробітник музею історії Луцького братства Олена Бірюліна, представники вищих навчальних закладів міста Луцька та інші.

 

 «Вже кілька років ми говоримо про те, що з’їзд європейських монархів у Луцьку є однією із знакових та іміджевих подій для нашого міста. На цю тему постійно влаштовуються різноманітні зустрічі, заходи, фестивалі, імпрези. Минулого року ми вийшли на якісно новий рівень: було створено та розроблено символіку події, бренд-бук, який використовувався усіма її учасниками, відзначено 590-річницю, створено промоційну ювілейну медаль, видано ряд тематичних видань, проведено близько 20-ти публічних лекцій на дану тему та міжнародну наукову конференцію за участю представників Польщі, Білорусі та України, створено чудовий спектакль «Присмерк» вуличну виставу «Луцько», прем’єра якої пройшла у Любліні, у співпраці із «Укрпоштою» було розроблено марку та конверти із картинами Олександра Дишка та Артура Арлеонова та багато іншого.

Відтепер постає питання: як не залишити ці здобутки в минулому? Попереду на нас чекає 600-та річниця з’їзду, і у нас є шлях у 10 років, який ми повинні використати для того, щоб підготуватися до цієї події масштабно і на міжнародному рівні

Відтепер постає питання: як не залишити ці здобутки в минулому? Попереду на нас чекає 600-та річниця з’їзду, і у нас є шлях у 10 років, який ми повинні використати для того, щоб підготуватися до цієї події масштабно і на міжнародному рівні», - розповіла Катерина Теліпська.

Відтак, присутні обговорили про можливі заходи підготовки. Зокрема, управлінням туризму та промоції було запропоновано такі напрямки діяльності, як освітні програми на задану тематику, музейна педагогіка, науково-дослідну роботу, створення медійного контенту, розвиток туризму, інфраструктури, міжнародної співпраці та підприємництва.

Під час засідання від членів організаційного комітету лунали різноманітні пропозиції та зауваження, які будуть враховані при подальшій роботі у підготовці до святкування 600-ї річниці з’їзду європейських монархів у Луцьку.

Відділ інформаційної роботи міської ради.

Джерело: Відділ інформаційної роботи міської ради.