Прокуратура Рівненщини знешкодила міжрегіональну схему незаконного обігу спирту - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Прокуратура Рівненщини знешкодила міжрегіональну схему незаконного обігу спирту

Правоохоронці вилучили 3 тисячі пляшок готової продукції

Фото з відкритих джерел

Прокуратура Рівненщини знешкодила міжрегіональну схему незаконного обігу спирту

Орієнтовна вартість вилученого на «тіньовому» ринку становить понад 6,4 мільйони гривень

На виконання доручення Генерального прокурора прокуратурою Рівненської області невідкладно вжито скоординованих заходів щодо протидії незаконному обігу та реалізації спирту, інформує сайт прокуратури.

Так, за процесуального керівництва прокуратури області в ході досудового розслідування в кримінальному провадженні слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Рівненській області задокументовано злочинну діяльність, пов’язану з незаконним обігом та реалізацією спирту етилового.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на територію Рівненської області з метою збуту, а також подальшого незаконного виготовлення алкогольної продукції, організовано постачання спирту етилового з території Львівської області.
Враховуючи здобуту інформацію, прокурорами та слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Рівненській області 06.02.2020 проведено низку обшуків у складських та  житлових приміщеннях фігурантів кримінального провадження, а також у транспортних засобах, які використовувались для транспортування підакцизних товарів.

За результатами проведення обшуків виявлено та вилучено близько 30 тонн спирту етилового, 3 тисячі пляшок вже готової алкогольної продукції. Орієнтовна вартість вилученого на «тіньовому» ринку становить понад 6,4 мільйони гривень.

На даний час в межах кримінального провадження вживаються заходи щодо накладення арешту, призначення відповідних судових експертиз, а також встановлення всіх осіб, причетних до злочинної діяльності, з метою притягнення їх до визначеної Законом відповідальності.

За результатами проведення обшуків виявлено та вилучено близько 30 тонн спирту етилового, 3 тисячі пляшок вже готової алкогольної продукції. Орієнтовна вартість вилученого на «тіньовому» ринку становить понад 6,4 мільйона гривень.