Незаконна схема легалізації іноземців у Польщі: затримали двох українців - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Незаконна схема легалізації іноземців у Польщі: затримали двох українців

Вони з порушеннями виробляли іноземцям документи

24 канал

Незаконна схема легалізації іноземців у Польщі: затримали двох українців

Злочинним шляхом група працевлаштувала понад 500 громадян інших країн

У Польщі затримали двох українців, а також громадянина Азербайджану та польку. Їх підозрюють в організації незаконної схеми вироблення документів для іноземців, інформує канал 24 з посиланням на Polskie Radio.

Вони незаконно виробляли іноземцям документи для перебування у Польщі через їхнє фіктивне працевлаштування. 

Як інформують прикордонники, у склад злочинної групи входили громадянин Азербайджану, двоє українців азербайджанської національності та полька – дружина одного з них.

Група завдяки «підставним фірмам» фіктивно найняла щонайменше 537 іноземців з Азербайджану, Росії, Грузії, України, Узбекистану, Туреччини, Пакистану, Ірану, Іраку, Казахстану, – йдеться в повідомленні.

 

Потім іноземці незаконно отримували дозволи на перебування та роботу. А це відповідно гарантувало їм в’їзд та перебування на території Польщі та інших країн ЄС.

Чотирьох підозрюваних минулого тижня затримали у Варшаві та в околицях Ґруйця (50 кілометрів від Варшави).

Правоохоронці знайшли у квартирах та офісах фірм документацію, електронні носії, які підтверджують злочин. Вилучили також автомобілі, електронну техніку на суму приблизно 470 тисяч злотих (понад 120 тисяч доларів).