Джекі Чан пообіцяв 3,5 млн грн за вакцину проти коронавірусу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
 Джекі Чан пообіцяв 3,5 млн грн за вакцину проти коронавірусу

"Не хочу, щоб мої земляки вмирали від вірусу замість того, щоб насолоджуватися життям", – пояснив Джекі Чан. 

24 канал

Джекі Чан пообіцяв 3,5 млн грн за вакцину проти коронавірусу

Весь світ ретельно спостерігає за інформацією про поширення коронавірусу. Водночас китайський актор Джекі Чан вирішив публічно заохотити медиків та науковців розробити ліки і вакцину проти смертоносної недуги

Про це він написав на сторінці у соцмережі Weibo, передає 24 канал з посиланням на видання The Straits Times.

Джекі Чан зазначив, що тільки наука і сучасні технології можуть завадити коронавірусу поширитись на весь світ. Тому китайський актор публічно закликав корпорації або ж окремих дослідників створити вакцину проти недуги. За це він пообіцяв віддати мільйон юанів, що в гривневому еквіваленті становить понад 3,5 мільйона.

9 лютого стало відомо, що на круїзному судні Diamond Princess  Українець заразився коронавірусом: перший підтверджений випадок виявили 70 людей, які заразились недугою.

«Наука та технології є ключовими для подолання вірусу. Я вважаю, що багато людей поділяють таку думку. Сподіваюся, що ліки розроблять якнайшвидше», – написав Джекі Чан. 

 

Окрім цього, актор пояснив, чому готовий розпрощатись із чималою сумою. За словами Джекі Чана, вірус може забрати життя багатьох людей в його країні та за її межами. Тому він хоче долучитись до тих, хто намагається зупинити смертоносну епідемію.

Я не хочу бачити, як колись гучні вулиці зараз спорожніли, і не хочу, щоб мої земляки вмирали від вірусу замість того, щоб насолоджуватися життям, – пояснив Джекі Чан. 

За останніми даними, від пневмонії, яку спричинив коронавірус, померли 813 людей. Інфіковано – близько 35 тисяч осіб по всьому світу. Наразі в Україні не підтвердили жодного випадку захворювання на коронавірус. Однак 9 лютого стало відомо, що на круїзному судні Diamond Princess  Українець заразився коронавірусом: перший підтверджений випадок виявили 70 людей, які заразились недугою. Серед них – українець. 

Коронавірус передається від інфікованої людини повітряно-крапельним шляхам або від заражених тварин. Відтак Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила глобальну надзвичайну ситуацію.