Ветерана АТО побили автохами з депутатськими значками (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Ветерана АТО побили автохами з депутатськими значками (Відео)

Ветеран також подякував дівчині-водійці, яка дала чистої води, і попросив очевидців події сконтактувати з ним.

Pixabay

Ветерана АТО побили автохами з депутатськими значками (Відео)

Колишній гравець молодіжної збірної з хокею і український ветеран Микола Ворошнов постраждав за зауваження про порушення ПДР

За словами Ворошнова, він їхав по головній дорозі на Березняках перед виїздом на Дарницький міст, коли його підрізали на чорній машині (Porsche Cayenne чи Range Rover, номерний знак - 7747, букв він не запам'ятав).

Про це він написав у Facebook, передає LB.ua.

Поліцію він не викликав, жодних заяв не писав, оскільки «не вірю я в наше правосуддя - маю на це підстави».

«Почав сигналити, показуючи цим своє невдоволення такою поведінкою на дорозі. Авто, що підрізало мене, загальмувало, з нього вискочили двоє. Водій - представницької зовнішності, з депутатським значком на лацкані піджака, а з пасажирського місця - охоронець у плащі з «вухом», який відразу «означив» наявність вогнепальної зброї», - повідомив ветеран АТО.

Під час словесної перепалки поруч зупинилася ще одна машина, в якій також були двоє чоловіків.

«І тут як почало мені «прилітати» з різних сторін. Точно так, просто «в ціль». Добре що встояв на ногах, тому що ці могли б «підводити» з носака... Здається, на мій превеликий сором, я навіть не «відповів», але це не точно... Добрих стусанів отримав. Давно так не відгрібав. Просто ностальгія. Повно «юшки», половинка зуба, ну і розвалили трохи губи, особливо зсередини», - уточнив Ворошнов.

Поліцію він не викликав, жодних заяв не писав, оскільки «не вірю я в наше правосуддя - маю на це підстави».

«Десь із годину просидів на сайті Верховної Ради, намагаючись знайти «знайому» морду. Так, аби «це точно він» - ні, нічого. Я взагалі обличчя погано запам'ятовую, а тут ще й по голові били», - зазначив Ворошнов.