У Луцьку медичний коледж стане інститутом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
У Луцьку медичний коледж стане інститутом

Тепер у цих стінах - інститут.

Вікіпедія.

У Луцьку медичний коледж стане інститутом

Низку коледжів, розташованих у Волинській області, перейменували. Зміни зумовлені вимогами чинного законодавства. Змінив назву, зокрема луцький медколедж – відтепер це Волинський медичний інститут

Про це йшлося 12 лютого під час засідання 28-ї сесії Волинської обласної ради, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.
На розгляд депутатів винесли проєкти рішення про перейменування декількох коледжів.

На розгляд депутатів винесли проєкти рішення про перейменування декількох коледжів.

Як пояснила голова облради Ірина Вахович, перейменувати навчальні заклади необхідно відповідно до чинних законодавчих вимог.
Перейменували такі коледжі:
- вищий комунальний заклад Володимир-Волинський педагогічний коледж імені Агатангела Кримського на Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради;
- Луцький педагогічний коледж на комунальний заклад вищої освіти Луцький педагогічний коледж Волинської обласної ради;
- Луцький базовий медичний коледж на комунальний заклад вищої освіти «Волинський медичний інститут»;
- Ківерцівський медичний коледж на Ківерцівський фаховий медичний коледж Волинської обласної ради;
- Ковельський медичний коледж на Ковельський фаховий медичний коледж Волинської обласної ради;
- Волинський коледж культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського на Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського Волинської обласної ради.
Окрім того, депутати прийняли рішення про перейменування Рожищенського навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату на Рожищенський навчально-реабілітаційний центр Волинської обласної ради.
Водночас вирішено перепрофілювати і змінити назву Липлянської спеціальної загальносвітньої школи-інтернату на комунальний заклад Липлянський спеціальний професійний ліцей Волинської обласної ради. Зміни зумовлені тим, що заклад не може в повній мірі забезпечити потребу учнів з особливими освітніми потребами випускних класів у наданні робітничих кваліфікацій.

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини.