Охорона Зеленського в Омані коштувала 74 тисячі гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Охорона Зеленського в Омані коштувала 74 тисячі гривень

74 тисячі - це лише за охорону.

112.

Охорона Зеленського в Омані коштувала 74 тисячі гривень

Охорона Зеленського в Омані обійшлася державному бюджету країни у 74 тисячі гривень – про це свідчить відповідь Управління держохорони України на депутатське звернення, яку оприлюднив на своїй сторінці у мережі Facebook народний депутат України з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко

«Охорона Зеленського в Омані обійшлася державному бюджету країни у 74 тисячі гривень. Саме стільки грошей було виділено на безпеку президента під час його приватної поїздки на Близький Схід. А саме у відповіді на мій запит повідомляється, що на відрядження туди військовослужбовців, які згідно закону мають постійно здійснювати державну охорону першої особи країни, було витрачено 59 499 гривень – на проїзд та 14 820,90 гривень – на добові», – зазначає Олексій Гончаренко.

Будь-які його дії, поїздки чи забаганки найближчі роки будуть так чи інакше відображатися на бюджеті всієї держави

«І поки всі зе-прихильники продовжують галасувати, що цю поїздку Зеленський оплатив власним коштом, давайте не забувати, що він наразі президент. І будь-які його дії, поїздки чи забаганки найближчі роки будуть так чи інакше відображатися на бюджеті всієї держави», – наголосив Гончаренко.

 

 

 

 

Джерело: ЄС.