До Одеси прибуває велетенське судно з Китаю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
До Одеси прибуває велетенське судно з Китаю

Таки трохи лячно...

Фото: Українська правда

До Одеси прибуває велетенське судно з Китаю

Серед членів команди фіксувалися випадки захворювання на ГРВІ

У четвер в порт міста Одеси прибуває судно «CMA CGM URAL», яке вийшло з китайського порту Шекоу 16 січня 2020 року.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на пресслужбу МОЗ.

«У членів екіпажу немає підозри на СОVID-19. Зафіксовані випадки захворювання на ГРВІ. Про це офіційно повідомили представники компанії CMA CGM санітарно-карантинний підрозділ, що знаходяться у постійному контакті з судном «CMA CGM URAL».

Судно вийшло з китайського порту 16 січня 2020 року, а до прибуття в Україні заходило до портів в Єгипті, Лівані, Туреччини та Румунії.

Судно вийшло з китайського порту 16 січня 2020 року, а до прибуття в Україні заходило до портів в Єгипті, Лівані, Туреччини та Румунії.

Відзначається, що у цих портах всі члени екіпажу судна пройшли перевірку на наявність нового коронавірусу СОVID-19 і жодної підозри небуло  виявлено.

У МОЗ вважають, що епідемічна ситуація на судні благополучна, бо з моменту виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеса пройшло уже 27 днів. При цьому інкубаційний період захворювання на СОVID-19 - 14 днів.

Після прибуття в Україну всі члени екіпажу пройдуть температурний скринінг, у разі підозри на коронавірус їх скерують в спеціальні медзаклади. Також будуть проведені лабораторні дослідження та тест на СОVID-19.

Представники компанії CMA CGM повідомили, що знаходяться у постійному контакті с судном. Вони зазначили, що у членів екіпажу  були випадки захворювання на ГРВІ, але «вжито відповідних заходів та ведеться контроль за їх станом».

Раніше місцеве видання «Думская» повідомляло, що 27 січня в одному з портів Шрі-Ланки у 6-х членів екіпажу контейнеровоза виявили підвищену температуру. Через 2 дні компанія заявила, що команда здорова.