Курси НБУ $ 39.23 € 42.44
Олена Підгрушна виборола «дерев'яну» медаль у спринтерській гонці на ЧС

Отакої!

До бронзової медалі українській біатлоністці, яка по ходу гонки допустила один промах, не вистачило всього 4,3 секунди

На чемпіонаті світу з біатлону, який проходить в Італії, відбулася спринтерська гонка серед жінок.

Українка Олена Підгрушна за підсумками спринту посіла четверте місце. До бронзової медалі українській біатлоністці, яка по ходу гонки допустила один промах, не вистачило всього 4,3 секунди.

Сама Підгрушна своїм результатом залишилася незадоволена.

Це Чемпіонат світу - четверті і п'яті місця тут нікому не потрібні. Хотілося медаль, але так вийшло.

«Це Чемпіонат світу - четверті і п'яті місця тут нікому не потрібні. Хотілося медаль, але так вийшло», - сказала біатлоністка в ефірі «UA: Перший», повідомляє УНІАН.

Що стосується інших українок, то Віта Семеренко фінішувала на 11-му місці, Юлія Джима стала 22-ю, а Валя Семеренко - 36-ю.

Перемогу в гонці здобула норвежка Березні Олсбю Ройселанд.