Допоможіть дворічній лучанці одужати. Потрібна всього лише молитва - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Допоможіть дворічній лучанці одужати. Потрібна всього лише молитва

Шанси одужати Є!

Олена Филимонюк

Допоможіть дворічній лучанці одужати. Потрібна всього лише молитва

Сашуня 12 січня 2020р попала в реанімацію інфекційної лікарні міста Луцька. Наслідки важкої двобічної пневмонії перейшли в діагноз - СИНДРОМ ГІЄНА БАРЕ + застійна бактеріальна двобічна пневмонія

«Я і моя родина вдячні всім, хто відгукнувся на нашу біду. Проте стан моєї донечки не змінився, є стабільно тяжким. Вона знаходиться ще досі в реанімації. Звертаюся з прханням до усіх хто має можливість в неділю піти у церкву та помолитися за здоровя моєї донечки Олександри», - просить мама Олена Филимонюк, вчитель луцької школи № 26.

Наш лікар, Сулім В.Й. каже, що наші шанси критично малі, АЛЕ Є!!!

В дитини паралізувало всі кінцівки, дихати стала виключно на штучній вентиляції легень у важкому стані. Дуже прошу вас про допомогу, хто чим зможете, хто молитвою, хто у фінансовому плані. Всі заощадження родини вже вичерпані.

«Наш лікар, Сулім В.Й. каже, що наші шанси критично малі, АЛЕ Є!!! Ми усіма силами стараємося зібрати хоть якусь копійку, бо припарати дуже дорогі. Номер картки: 5168757326966589 (Філімонюк Олена Анатоліївна).

Якщо хто має можливість і бажання поставити свічечку за здоров'я моєї Сашулі, благаю допомогти. Немає різниці якої віри.... Бог один. Я буду Вам дуже вдячна за допомогу», - просить мама. Телефон відділення крапельних інфекцій для підтвердження інформації 033277-34-56.