
Легальна зарплата - запорука виплати пенсій.
Майже тисячу фактів порушення оплати праці волинянам виявили податківці
Підставою для офіційного інформування органів влади стала подана працедавцями звітність, аналіз якої засвідчив: господарюючі суб’єкти допускають випадки виплати зарплат на рівні менше мінімального
У січні 2020 року волинські податківці поінформували профільні комісії при органах місцевої влади про 918 випадків, коли роботодавці порушили гарантії в оплаті праці.
Підставою для офіційного інформування органів влади стала подана працедавцями звітність, аналіз якої засвідчив: господарюючі суб’єкти допускають випадки виплати зарплат на рівні менше мінімального.
Саме 249 таких працедавців запросили на засідання відповідних комісій при органах місцевої влади, а 1364 представники господарюючих суб’єктів спілкувалися представниками ДПС щодо причин порушень соціальних гарантій найманим працівникам.
Зокрема, у звітності, поданій у січні, 973 працедавці відзвітувалися про ріст показників оплати праці. Як наслідок, бюджет додатково отримає 1,3 мільйона гривень ПДФО та 0,1 мільйона гривень військового збору.
Більшість із заслуханих працедавців дослухалися до аргументів представників органів влади. Зокрема, у звітності, поданій у січні, 973 працедавці відзвітувалися про ріст показників оплати праці. Як наслідок, бюджет додатково отримає 1,3 мільйона гривень ПДФО та 0,1 мільйона гривень військового збору.
В Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: аналіз рівня заробітної плати найманих осіб – одне з пріоритетних завдань в роботі волинських податківців. Саме від показників оплати праці сьогодні залежить не лише фінансування соціальних програм, а й гарантовані державою виплати та майбутнє пенсійне забезпечення кожному працюючому офіційно.
