В’ятрович: «Рада має схвалити заяву про Революцію Гідності, а не йти на поводу у «п’ятої колони» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
В’ятрович: «Рада має схвалити заяву про Революцію Гідності, а не йти на поводу у «п’ятої колони»

Володимир В'ятрович: Зараз ми є свідками розгортання інформаційної кампанії проти Майдану

ЄС.

В’ятрович: «Рада має схвалити заяву про Революцію Гідності, а не йти на поводу у «п’ятої колони»

Спроби «п’ятої колони» Кремля нав’язати Україні російські тези про Євромайдан як державний переворот, є неприпустимими. Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович в кулуарах парламенту

«Завтра дуже важливий день, і прикро, що поки що керівництво парламенту не відреагувало на нашу ініціативу. Суть її полягає в тому, щоб скликати позачергову сесію, на якій ухвалити текст заяви парламенту щодо політичної оцінки Революції Гідності. Авторами цього тексту заяви є низка депутатів з різних політичних фракцій, окрім «Опозиційної платформи – За життя», і я один з них», – сказав парламентар.

Також він наголосив, що зараз в ЗМІ активізовується інформаційна кампанія з дискредитації Революції Гідності і її учасників, тому парламент має чітко заявити про свою однозначну позицію.

Також він наголосив, що зараз в ЗМІ активізовується інформаційна кампанія з дискредитації Революції Гідності і її учасників, тому парламент має чітко заявити про свою однозначну позицію. «Вважаю, що зараз вона вкрай важлива, тому що зараз ми є свідками розгортання інформаційної кампанії проти Майдану, публікації про несправжніх Герої Небесної Сотні, що нібито майданівці вбивали невинних міліціонерів», – зазначив В’ятрович.

Політик звернув увагу на те, що проросійські політичні сили прагнуть переписати історію подій на Майдані у вигідному для агресора контексті. «Зареєстрований абсолютно скандальний законопроект Ківою, який полягає в тому, щоб гарантувати соціальний захист для представників правоохоронних органів, які брали участь у подіях на Майдані, зокрема Беркуту. Це все, на жаль, свідчить про чіткий намір деяких політичних сил в Україні зробити розворот щодо Майдану так, як ці події інтерпретує Росія», – сказав народний депутат.

«Для Росії – це вкрай важливо, тому що це абсолютно вписується в її загальну концепцію, що нібито в Україні триває громадянська війна, яка почалася ще з часів Майдану. Нам вкрай важливо зупинити цей розворот, тому що він матиме величезний негативний вплив на внутрішньополітичну і зовнішньополітичну ситуацію», – додав він.

 

Джерело: ЄС.