У Луцьку відспівали бійця 128-ї бригади, який боронив Україну на Сході - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
У Луцьку відспівали бійця 128-ї бригади, який боронив Україну на Сході

Немає слів...

Фото: Волинська єпархія ПЦУ

У Луцьку відспівали бійця 128-ї бригади, який боронив Україну на Сході

Офіцер Борис Шлапчук раптово помер поблизу Волновахи

Бійця 128-ї бригади, який раптово помер поблизу Волновахи 18 лютого, провели в останню путь, повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.

Зустріли тіло військовика на кордоні Рівненської й Волинської областей, після чого похоронна процесія, у якій, зокрема, взяв участь цуманський декан протоієрей Тарас Манелюк, вирушила до Будинку панахиди у Луцьку. Тут військові капелани протоієрей Олександр Вронський та священник Михайло Хімчак відслужили заупокійну літію.

Поховали воїна на Алеї почесних поховань на міському кладовищі поблизу села Гаразджа.

Наступного дня, староста кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Володимир Подолець разом із капеланами відслужили чин похорону у цьому храмі. Поховали воїна на Алеї почесних поховань на міському кладовищі поблизу села Гаразджа.

Борис Шлапчук народився у 1967 р., був кадровим офіцером. Проживав у місті Луцьку, був одружений і виховував доньку. Під час несення служби, йому раптово стало зле, він звернувся до лікаря, проте останній уже не зміг допомогти офіцеру. Як стало відомо пізніше, у військовослужбовця обірвався тромб.