«Зеленський попросив вибачення і на серці трохи легше стало» – батько волинського Героя Небесної сотні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 29.57
«Зеленський попросив вибачення і на серці трохи легше стало» – батько волинського Героя Небесної сотні

Івана Тарасюка убив постріл снайпера 20 лютого 2014 на Інститутській.

Волинь-нова

«Зеленський попросив вибачення і на серці трохи легше стало» – батько волинського Героя Небесної сотні

Микола Ігорович із села Залісоче Ківерцівського району, батько загиблого на Майдані Івана Тарасюка, учора був у столиці. У цей день 2014 року вбили його дитину. Він приїхав до Києва, щоб вшанувати пам’ять свого сина. Думав, що побачиться з Президентом, але не вдалося

Володимир Зеленський зустрічався учора з 20 родичами Героїв Небесної сотні. У число цих делегатів Микола Тарасюк не потрапив. Втім, після панахиди, яку відслужив у Михайлівському соборі митрополит Епіфаній, вдалося обговорити почуте від глави держави.

Складається враження, що перед Президентом стіна стоїть, щоб він правди не чув.

– Зеленський розповідав, що не знав добре ситуації, коли випустив беркутівців, яких підозрюють у розстрілі, що йому так нарадили. Навіть просив вибачення. Батьки вимагали, щоб він це публічно сказав, – переповідає Микола Ігорович.

За його словами, гарант Конституції переконував, що справа Майдану і суд будуть доведені до логічного завершення. А от присутня на зустрічі Ірина Венедіктова (в.о. директора ДБР – Ред.) «не давала батькам і слова сказати».

– Складається враження, що перед Президентом стіна стоїть, щоб він правди не чув, – припустив волинянин.

Зеленський запропонував делегувати від батьків Героїв Небесної сотні представника, який його консультуватиме.

Миколу Тарасюка зустріч втішила.

– Знаєте, як він так поговорив з нами, то на серці трішки легше стало, але дружина сумнівається, чи він був щирим, чи таке ставлення до нас тільки 20 лютого, а далі все буде як завжди.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.